Олесь Доній вважає, що “майданівці” побили українських митців

*Нардеп Олесь Доній стверджує, що його друзів у ніч на неділю побили ті, хто вже кілька місяців ошивається на головній площі столиці, і називає себе “майданівцями”. Про це нардеп пише у своєму Фейсбук.

“Сьогодні вночі на моїх друзів на Хрещатику напали. Напали ті, хто тепер називають себе “майданівцями”, і в день і вночі живуть на Майдані. А мої друзі не називають себе “майданівцями”, бо їм це не потрібно підкреслювати, бо вони всі три місяці справжнього Майдану день в день на Майдані були”, – пише він.

 

За словами Донія, його друзі, які підтримували Майдан, зараз там вночі пройти не можуть – небезпечно.

 

“І от ця Оксана тепер вночі не може пройти по своєму рідному Хрещатику (а вона- корінна киянка), по “звільненному” від старої влади Хрещатику… А з нею не можуть пройти Хрещатиком Олександр Демченко, український поет з Донецька, якого двічі били і різали в Донецьку. А він все рівно писав українські вірші. І от тепер йому дістається арматурою по нозі на “звільненному ” Хрещатику”, – пише депутат.

 

“Сідаючи в таксі отримати ногою в живіт, а перед тим Демч отримав рвану рану від арматури по нозі та по обличчю, Пашко отримав по щелепі, захищаючи мене, Селик має легкі забої, Олесюша бойко кидаючись у захист це все ознака всіх ризиків, якщо ви раптом, до так званої комендантскьої години вирішили пройти через Майдан. Сьогодні вперше на фоні всіх минулих подій мені було дуже страшно, коли відморозки діставали зброю, або били з так званого “падтішка”. А ще вранці читала новини, що Майдан готується до штурму 12-13 липня. У разі чого, готова допомагати МВС у цій благородній справі.. Vitaliy Selyk Olexandr Demchenkoолеся chykПавло КоробчукAlex Golubenko” – розповіла Оксана Коробчук.

 

Далі він наводить ще кілька імен, стверджуючи, – ті, хто називає себе “майданівцями” не мають жодного права узурпувати територію столиці, створюючи небезпеку і жахаючи навколишніх.

 

“І вже не настільки важливо, цей неправий щирий у своїй неправоті, чи засланий невідомо ким для контролю над нинішнім “Майданом” або для його дискредитації. В будь-якому випадку, те, що зараз відбувається на Майдані б’є по пам’яті того справжнього трьохмісячного Майдану. Приводить до дискредитації Майдану”, – пише Олесь Доній.

 

При цьому він переконаний, що зараз на Хрещатику ще залишились ідейні люди.

 

“Звертаюсь до Вас: за Вами, ідейними, за Вашими спинами, відбувається щось неправильне. Подивіться навкруги, подумайте, хто і як Вас намагаються використати”, – закликає народний депутат.

Gazeta.ua