Головний терорист ДНР виявився письменником-казкарем

гівноІгор Гіркін вчить дітей, що нудні науки можна замінити цікавою війною.

Те, що головний терорист ДНР Ігорь Гіркін ще й письменник-казкар відомо давно, але  Еспресо.TV вирішило детальніше поцікавитися його літературним доробком.

Отже, серед творів лідера сепаратистів у Вікіпедії значиться три публікаціїдві з яких на військову тематикуа одна казка-фентезі для дітей, але критики зазначають, що дітям молодше 13 років бажано її не читати.

Історичні публікації Гіркіна присвячені білому руху в період громадянської війни1917-1920 роківв яких він висловлює свої монархічні погляди і знання деталейяк любителя військових реконструкцій.

За обсягом публікації невеликі. Одна брошура на 56 сторінок (у співавторстві з іншими любителями реконструкції військової історії).

Також є посилання на його статті в декількох дисертаціях російських істориківщо досліджували період громадянської війни.

Свій досвід війни в Югославії Гіркін описав у невеликій статті «Боснійський щоденник«Спецназ Росії». І ряд статей про війну в Чечні і Дагестані в інтернет-виданнях, де він критично висловлюється щодо ліберальної політики Бориса Єльцина.

Великого внеску ні в художню літературуні в науково-історичну йому поки зробити не вдалосяоднак Гіркін володіє вузькоспецифічними знаннями деталей військової історії.

Еспресо.TV