Курс для молодих авторів «Як видати книгу» проведуть у Києві

*
12-13 липня в Києві провідні українські видавці проведуть для молодих авторів курс «Як видати книгу». Програма курсу складається з 16 годин лекційних та практичних занять. Реєстрація учасників триватиме до 8 липня включно.
Спікери курсу «Як видати книгу»: письменники і директори видавництва «Зелений пес» брати Капранови; головний редактор найбільшого в Україні видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» Світлана Скляр; літературознавець і директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків; видавничий менеджер і перекладачЗавен Баблоян; літературний агент Юка Гаврилова. 
Детальна програма: 
– Ростислав Семків на лекції «Ефективна співпраця з видавцями: покрокова інструкція» розкаже про «внутрішню кухню» книжкового ринку, які є ефективні шляхи для видання власної книги; про успішний шлях автора до видавця та інші таємниці співпраці між літератором і видавництвом.
 Завен Баблоян на лекції «Пропозиція, від якої важко відмовитися: що цікавить видавця?» поділиться, як правильно та раціонально презентувати рукопис видавцям, виходячи з того, чим є сучасне видавництво і як воно функціонує. Слухачам також буде запропоновано потренуватися в підготуванні такої пропозиції.
– Світлана Скляр на лекції «Як видавництво бачить молодого автора» поділиться практичними порадами щодо тактики спілкування молодого письменника з видавцем.
– Юка Гаврилова на лекції «Договір між автором та видавництвом: деталі вирішують усе» розкаже про авторське право, «підводні течії» правової сторони співпраці з видавництвами, на що звертати увагу в авторських договорах, та яких помилок уникати.
– Юка Гаврилова на лекції «Видавець мене не бачить. Декілька способів стати помітним» розкаже, як навчитися розуміти видавничі потреби, та поділиться інструментами, як зацікавити потенційного видавця.
– Брати Капранови на майстер-класі «Що робити з книжкою після друку: ефективне просування і PR»поділяться ефективними інструментами книжкового PR та просування молодих авторів.
– На круглому столі «Які рукописи обирають видавці?», участь в якому візьмуть директори найбільших українських видавництв, поділяться критеріями і вимогами до текстів кожного видавництва, які жанри, стилі і теми сьогодні цікавлять видавців.
– Також учасники закріплюватимуть отриманні знання і досвід під час практичних завдань.
Як взяти участь? 
Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ. Прийом заявок триває до 8 липня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо).
Дати і місце проведення: 12-13 липня 2014 р. (з 10:00 до 18:00), Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)
Організатор: Центр літературної освіти
Організаційний партнер: Музей книги і друкарства України
Книгарні-партнери: Смолоскип, Читайка, Чулан, Купідон, мережа книгарень «Є»
Інформаційні партнери: ART Ukraine, LB.ua, Платформа, Korydor, Лови Момент, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Litfest, Арт-Вертеп, Українська культура, Майстер Клас, Лавка Бабуїн
Детальніше про проект читайте за посиланням.

Друг Читача