На вихідних пройде кінофестиваль «Відкрита Ніч»

*Національний фестиваль «Відкрита Ніч» пройде цього року в ніч з 28 на 29 червня в Києві на майданчику галереї Арт причал.

 

Президент та арт-директор фестивалю Михайло Іллєнко наголосив, що фестиваль розпочнеться о 21-й годині і «одночасно він буде проходити додатково ще на 23 майданчиках в Україні і, в тому числі, поза межами України, він об’єднає локації від Чернівців на заході до Маріуполя на південному сході, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та багато інших міст». За його словами, також буде «спеціальний показ паралельно йти в місті Варшава (Польша)». Тут можна ознайомитися із містами-учасниками кінофестивалю.

 

Михайло Іллєнко повідомив, що на фестивалі буде більше 50 фільмів. За його словами, близько 180 фільмів надійшло на фестиваль цього року і «це більше, ніж було раніше». При цьому він зазначив, що «для себе відкрив декілька шедеврів», але відмовився їх назвати, щоб не впливати на думку журі. Експерт повідомив, що на фестивалі буде і «13 майданівських фільмів».

 

Компанія «Кінотур» (Kinotur Digital Intermediate Lab) виступить технічним партнером і надасть грант одному з переможців Фестивалю кіно і телебачення «Відкрита ніч», який пройде в Києві 28 червня.

 

«Кінотур» вибере фільм у номінації «Студентські ігрові роботи» і нагородить режисера картини спеціальним призом – Сертифікатом на технічний грант для проведення постпродакшна поточного або майбутнього кінопроекту (хронометражем до 20 хвилин) у своїй DI лабораторії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Сертифікат містить у собі:

1. Офлайн монтаж в Final Cut Pro.

2. Мастеринг і обробка зображення 2К в Autodesk Flame Premium 2015.

3. Комп’ютерна графіка 2D.

4. Субтитри.

5. Цифрова копія DCDM.

6. Мультимедійна версія.

 

Графік фестивалю “Відкрита Ніч – Дубль 17”

28.06.2014 (субота)
– 20:00 відкриття майданчика ” Арт-причал” м.Київ
– 21:00 – офіційне відкриття фестивалю (stream media для синхронних майданчиків “Відкрита Ніч – Дубль 17”)
– 22:00 – початок перегляду фестивальної програми
вхід вільний

29.06.2014 (неділя)
– 04:00 – завершення програми фестивалю
– 04:10 – оголошення переможців, церемонія нагородження (stream media для синхронних майданчиків “Відкрита Ніч – Дубль 17”)
вхід вільний

01.07.2014 (вівторок) прес-конференція, оголошення переможців
вхід для акредитованих журналістів
ІА ПРО