“Русское радио” закидали “коктейлями Молотова”

*Камери відеоспостереження, встановлені на вході, зафіксували щонайменше шістьох осіб, які кидали палаючі суміші у двері центрального входу.

 

Вночі 30 травня у Києві закидали “коктейлями Молотова” офіс “Русского радио”. Про це повідомляє прес-служба радіостанції.

 

“Близько другої години ночі невідомі закидали офіс, де знаходяться найпопулярніші українські радіостанції, “коктейлями Молотова” та зникли в напрямі вулиці Новоконстантинівської. Камери відеоспостереження, встановлені на вході, зафіксували щонайменше шістьох осіб, які кидали палаючі суміші у двері центрального входу”, – йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що жодних причин для  нападу не було, оскільки “протягом усієї свої діяльності, а це більше 10-ти років, “ТАВР-Медіа” займає відверто проукраїнську державницьку позицію, особливо в останні непрості місяці для України. Ведучі радіостанцій особисто постійно беруть учать в акціях на підтримку тих змін, які зараз проходять в Україні”.

 

Генеральний директор “ТАВР-Медіа” Ігор Чернишов повідомляє про те, що сьогодні вже подані відповідні заяви до правоохоронних органів щодо розслідування інциденту, а також готують заяву особисто на ім’я виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

ТВi