Сьогодні у Львові святкують 100-річчя мами Мумі-тролів

*

«Життя чудове», – переконані Мумі-тролі. І «Видавництво Старого Лева» з ними цілком погоджується. Відтак пропонує провести чудові вихідні (суботу – 31 травня та неділю – 1 червня) на «Гостині у Мумі-троля», яка відбудеться у дворику будинку, що на вул. Лемківській, 15а, упродовж якої Старий Лев з усіма своїми друзями святкуватиме 100 років від дня народження знаменитої фінської письменниці Туве Янссон – мами Мумі-тролів.

Дітки бавитимуся у справжній хатинці Мумі-троля – своєрідному ігровому музеї, у якому є все, як у справжньому домі – ліжечка, фіраночки, бібліотека, кухонне начиння. Також вони зможуть відвідати низку цікавих майстер-класів – зокрема, від художниці Анастасії Стефурак, авторки мистецького альбому «Прислів’я українські», письменниці Катерини Міхаліциної («Бабусина господа»), Каті Паньків (арт-студія «Жовті ножиці»), письменниці, головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки… Діти малюватимуть, вирізатимуть, готуватимуть, створюватимуть власне море в банці, подорожуватимуть Україною, співатимуть, ліпитимуть з пластиліну.

Кожен гість «Гостини у Мумі-тролів» зможе долучитися до доброї справи – створення соціальної бібліотеки Мумі-троля. «Отож, – закликає Старий Лев, – приносьте якісні книги, які варті того, щоби бути прочитаними, і ми передамо їх разом із добіркою від Старого Лева в сиротинці, інтернати та організації, які опікуються дітьми з кризових сімей, зокрема – в інтернати на Сході та Півдні України, де книг є мало». На Гостині також можна буде придбати книжечки видавництва, познайомитися з улюбленими авторами, перейнятися всіма барвами мумі-трольської гостинності, послухати гарну музику й отримати море позитивних емоцій, вражень та, звісно, потішитися сюрпризам і подарункам.

У рамках Гостини продемонструють виставку робіт з конкурсу «Моя країна Мумі-тролів», на який свої шедеври надсилали дітки з усієї України, зокрема з Херсона, Запоріжжя, Києва, Сімферополя…. У неділю, 1 червня, відбудеться нагородження переможців та учасників конкурсу. Також нагороджуватимуть переможців конкурсу «Читаю та малюю», який Старий Лев проводив разом із журналом «Мамин клуб».

День