Українські діти оберуть найкраще дитяче кіно

*

28 травня, у Києві відкрився “Чілдрен Кінофест”, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт фестивалю.

З 29 травня по 1 червня стрічки в рамках кінофесту покажуть також у у Києві, Одесі, Донецьку та Львові. Окремі програми фестивалю покажуть у Харкові, Дніпропетровську, Черкасах, Вінниці, Тернополі, Луцьку, Запоріжжі та Рівному.

 

В конкурсній програмі першого в Україні фестивалю дитячого кіно представлені сім фільмів для дітей віком від 10 років.

 

Серед них – британська стрічка на футбольну тематику “Повір”, французька пригодницька картина “Белль і Себастьян”, “Ноно – хлопчик-детектив” спільного виробництва Нідерландів, Бельгії, Великої Британії, Іспанії та Франції, датський фільм “Мої африканські пригоди”, німецька версія “Пригод Гекльберрі Фінна” і шведсько-датський мільтфільм “За далекими морями”.

 

Окрім того, у конкурсі бере участь стрічка Анатолія Матешка “Трубач”. Фільм розповідає про юного талановитого трубача, який пише власну музику і на якого звертає увагу всесвітньо відомий музикант. В основі сюжету також лежить історія про суперництво двох дитячих оркестрів.

Кращий фільм фестивалю обиратимуть самі глядачі, голосуючи після перегляду. Фестиваль завершиться 1 червня, у день захисту дітей.

 

Спеціальною подією фестивалю стане ретроспектива фільмів Чарлі Чапліна, присвячена 125-річчю від дня народження відомого актора німого кіно.

Espreso.tv