Як автору самому зверстати книгу? (ВІДЕО)

*Сайтом “Друг Читача” користується велика кількість користувачів, які так чи інакше пов’язані із сучасною українською літературою. Хтось читає, хтось знає що таке явище існує, а хтось, навіть, пише самостійно.

 

Саме для цієї категорії користувачів буде корисною ця новина.

 

Справа в тому, що рано чи пізно у авторів з’являється бажання “потримати” в руках уречевлений доказ своєї творчості – власну книгу. І тут не допомагають ні “рідери”, ні планшети ні самостійно розроблені “ПДФи”. Люди хочуть саме книгу! Це як театр: всі мають вдома телевізор, але ж театри не закриваються.

 

Так от, коли людина хоче надрукувати власну книгу, вона звертається до Видавництва і там починають розробляти макет. На YouTube, нещодавно, з’явилося, досить, цікаве відео. Це інструкція із розробки макету книги. За допомогою цієї інструкції автор може самостійно розробити макет, таким, яким він його бачить. І вже з готовим макетом звертатись до Видавництв і шукати умови, які йому підходять. Ось і саме відео.

А тут скачується сам шаблон.

 

То Ви зможете зверстати книгу самостійно? Сподіваємося, ця інструкція в майбутньому дуже допоможе багатьом авторам.

Vidatiknigu.com.ua
 • Знайка

  Не хватает голосов!!!
  Поддержите петицию о введении персональных санкций для
  Путина!

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-russian-federation-vladimir-putin/HlV9qdDZ

  Перевод страницы: на сайте в адресной строке в правом верхнем
  углу, возле «создать закладки» маленькая серая кнопка «А», нажимаете, дальше обычная регистрация.
  или переводчик гугл https://translate.google.com.ua/

  Пересылайте информацию о петиции знакомым, размещайте
  в соцсетях, страницах фан-клубов, форумах, сайтах сообществ, радио, тv, зарубежных сайтах!

 • Нафаня

  А вот Вести и Сегодня свою репутацию не отмывают. Брали бы пример с Интера что ли, если не хотят оставаться пророссийскими изданиями.