28 червня на НСК “Олімпійський” пройде концерт “ШЕВЧЕНКО проROCK”

*22 травня о 20:00 в “Олімпійськийкому дворику” в НСК “Олімпійський” відбудеться презентація культурного проекту ШЕВЧЕНКО проROCK.

 

В презентації цього проекту візьмуть участь: міністр культури України Євген Нищук, Національний академічний духовий оркестр України, Ірена Карпа та її рок-гурт, гурт “ТаРута”, “ТЕЛЬНЮК: сестри”, рок-гурт “Kozak System”, актори Черкаського театру ім. Шевченка з пластичними уривками з вистави-тетралогії “Тарас”. Презентація відбуватиметься на двох сценах з прямою трансляцією на Першому Національному каналі.

 

Проект ШЕВЧЕНКО проROCK – благодійна акція на відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря: концерт зірок української рок-музики, який відбудеться у День Конституції України 28 червня на НСК “Олімпійський”.

 

В концерті 28 червня планують взяти участь: “ТіК”, “Бумбокс”, Ірина Білик, Валерій Харчишин і “Друга ріка”, ТНМК, Руслана, у супроводі ансамблю ударних інструментів, Джамала і кримсько-татарські драмери,Сергій Бабкін, Фома і “Мандри”, “Kozak System”, “Мед Хедс” у супроводі Національного оркестру народних інструментів України (прем’єра), Ірена Карпа, “Мен Саунд” і Вікторія Лук’янець, Австрія (прем’єра), “Вертеп”, “Ефект метелика”, “ТаРута”, “Сад”, “Перкалаба” , Піпа/”@TRAKTOR, Мар’яна Садовська, Німеччина, Катя Chilli, Тарас Чубай і “Плач Єремії”, “Піккардійська Терція”, Марія Бурмака у супроводі ансамблю бандуристів, “Кому Вниз”, “ТЕЛЬНЮК: сестри”, у супроводі Симфонічного оркестру Національного радіо і телебачення, а також: Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка, Львівський академічний театр “Воскресіння”.

 

За словами організаторів кожен, хто прийде на цей концерт, зробить свій власний внесок у закінчення реконструкцій шевченківських об’єктів на Черкащині: музейного комплексу маєтку Енгельгардтів у Будищах; музейного комплексу у селі Моринці (адміністративний будинок, експозиція в кузні); музею однієї книги “Кобзаря” Тараса Шевченка в Черкасах; Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Автори ідеї Євген Нищук і Сергій Проскурня.

Gazeta.ua