З’явилася ініціатива ввести щоденну присягу Україні у школах

*Народним депутатам пропонують запровадити в усіх школах України щоденну присягу Україні. Відповідні листи, за нашою інформацією, отримали і народні депутати України від Закарпаття.

 

Задля аргументації активісти приводять приклад США, де таке вже існує більш 100 років: “Я клянусь у вірності прапору Сполучених Штатів Америки, і в республіку, яку він представляє, однієї нації під Богом, неподільної, зі свободою і справедливості для всіх.” Кожний день в школах це говорять.

Текст для українських школярів пропонують такий: “Я присягаюсь у вірності до прапору Української держави, жити в мирі, злагоді і пошани до народу держави, за свободу і справедливість всім, Боже Україну благослови!”

 

Також автор листа зазначає, що подібні речі об’єднають країну: “Я думаю, що це важлива ідея, щоб всі від Криму до Луганська, Львова та Ужгорода присягу брали”.

 • Влад

  гондурас он во всем гондурас

  • Валентина

   сам ты гондурас.

   • Аплодисменты

    Скорее всего – сепедераст

 • Alexs All

  Вобще уже сбрендили?! или за дураков народ имеют?! отзомбировать школьников осталось ибо образование у нас в …опе (дураков выращивают)!!! Любят не страну – любят отечество!

 • Сашка

  Законотворцам видать больше заняться нечем. Присягать каждый день-идиотизм.Присяга она , что слабеет за ночь? И если и присягать, то не флагу и государству, а родине и народу. И опять инициатива направлена на разделение общества.Мрази.

 • Харьков

  Поддерживаю, но надо коротко и без бога (не все в него верят).