Поезiю та хореографiю об’єднають в однiй виставi

*

Інститут хореографії i Творча майстерня «Lelio» презентують поетично-хореографічну виставу за участю акторів i танцівників за мотивами книги Ярини Мавки «Сни метелика – Дорога в тобі».

Вiдбудеться захiд 1 червня 2014 року о 18-й годині у Домi освіти та Культури «Майстер-клас» (м. Київ, вул. Лаврська, 16А, метро Арсенальна).

 

«Сни метелика – Дорога в тобі» – незвичайна двостороння книга. Сни метелика – це філософська казка, медитативна поезія в прозі, внутрішні діалоги між Янголом – божественним, Метеликом – душею, та Нею – земною жінкою. Дорога в тобі розповідає як мандрівки світом та життям приводять до самопізнання та саморозкриття самого Себе. Тексти можна використовувати для увімкнення «ліхтарика всередині» та гармонізації внутрішнього душевного простору.

 

Ярина Мавка – творче псевдо Ірини Кравчук, яка поєднує творчість, наукову і громадську діяльність у сфері державного управління, європейської інтеграції, міжнародної співпраці, оцінювання державної політики програм. Ярина-Ірина народилася на Волині, Лесиному краї, у м. Луцьку 18 вересня 1980 р. Нині живе і працює в Києві. Має родину і двох діток-школярів – сина (10 років) і доньку (7 років). 

 

За додатковою інформація зверататися до Iryna Kravchuk.

Читати рецензію на книгу.

Купити книгу.

Друг Читача