Сьогодні відкрилася Київська міжнародна книжкова виставка

*

Підготовку, організацію та проведення заходу забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Участь у виставці беруть видавництва різних форм власності, поліграфічні та книготорговельні підприємства, дитячі літературні журнали та газети тощо. Станом на сьогодні зголосилися представити свої новинки майже 60 видавничих організацій.

Окремою експозицією будуть представлені книги, присвячені святкуванню 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка. До 70-х роковин депортації кримських татар організатори покажуть експозицію літератури, виданої кримськотатарською та іншими мовами, присвячену історії, культурі та сьогоденню кримських татар. Під час проведення виставки відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Краща книга України 2013 року» та лауреатів міжнародних конкурсів.

Відвідувачів заходу зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені зможуть поспілкуватися як зі знаними письменниками (Іваном Драчем, Андрієм Курковим, Леонідом Горлачем, Анатолієм Качаном, Галиною Тарасюк), так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Виставка триватиме 16-18 травня 2014 р. у м. Києві за адресою: вул. Хрещатик, 15 відкритий майданчик (біля Пасажу).

День