Володарка «Золотої пальмової гілки» Марина Врода проведе майстер-клас

*
Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує на зустріч Мистецького клубу «Обличчя», що відбудеться 20 травня о 19.00 в креативному просторі “Часопис”. 
Гість вечора – українська режисерка, володарка «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю за кращій короткометражний фільм Марина Врода.
У програмі перегляд короткометражного фільму «Крос» («Золота пальмова гілка» 64-го Каннського кінофестивалю), бесіда з режисером (акцент – як створити кіно у кризових умовах).
Кількість місць обмежена.
Місце проведення: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір “Часопис”).
Участь безкоштовна.
ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Марина Врода – український кінорежисер. Фiльмографiя: «Крос» («Золота пальмова гілка» в конкурсі короткого метра 64-го Каннського кінофестивалю, 2011 рiк), «Клятва», «Сімейний портрет», «Дощ», «Прости».
Мистецький клуб «Обличчя», започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором «Часопис», – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.
За детальною інформацією можна звертатися до менеджера програми «Культурні горизонти» Ірини Дещиці електронною поштою id@openukraine.org або за телефонами: +380 44 220-18-40+380 67 214-34-62.
Друг Читача