Теплі історії людяності з Євромайдану незабаром вийдуть книгою

*Видавнцитво БрайтБукс у рамках «Теплої серії» планує випутити книжку з історіями людяності з Євромайдану.

 

Творча команда проекту «Каралєвна» розпочала збір історій людяності, які мали та мають місце на Євромайдані, ще з листопада 2013-го року, повідомляється на сайті  Zaholovok.
Майбутня книга вже отримала назву “ЄвроМайдан. Історії людяності”, – передає RegionNews.
“Щодня у соціальній мережі Фейсбук тисячі людей публікують неймовірні історії! Про 90-літню бабусю, котра прийшла на Майдан підтримати молодь, і котру майданівці оточили турботою й теплом, аби їй було комфортно і затишно. Про продавчиню магазинчику, котра нарізає ковбасу, щоб віднести на майдан. Про випадкових перехожих у метро, котрі віддають свої пакети з продуктовою провізією тим, хто їде відстоювати свої свободи. Про романтику перших знайомств, братерство, тепло чужих людських сердець, об’єднаних надією на краще майбутнє!
Читаючи такі історії, ми зрозуміли, що просто мусимо зібрати їх докупи, аби вони з часом не загубились у безкінечних віртуальних просторах!”, – зазначає представниця проекту “Каралєвна”. – “Це буде книга, яка даруватиме натхнення, зігріватиме, викликатиме сльозу і усмішку, розповідатиме нашим наступним поколінням про те, що українці – найпозитивніша й найдобріша нація!”

Друг Читача

Фото: sunnygemini.livejournal.com