Міжнародний дитячий фестиваль у Львові відмінили через нестабільність у державі

*Міжнародний дитячий фестиваль у Львові довелося скасувати. Про це йдеться в офіційному листі, розміщеному на сайті Форуму видавців, за підписом президента ГО «Форум Видавців» Олександри Коваль

 

Шановні друзі,

У зв’язку зі складною ситуацією та нестабільністю в нашій державі та з огляду на неможливість гарантувати безпеку учасникам та відвідувачам 8 Міжнародного дитячого Фестивалю у Львові «СЛОНіЯ» ми змушені скасувати проведення цього заходу. Нам дуже прикро, проте влаштовувати свято в той час, коли країна фактично перебуває у передвоєнному стані, а на Південно-Східній Україні гинуть люди, ми не можемо. Україна – єдина, і ми твердо переконані, що сьогодні єдиними ми повинні бути і у своїх переживаннях та тривогах.

 

Охорона та безпека дітей, учасників та відвідувачів фестивалю є найвищим пріоритетом для організаторів, але, на жаль гарантувати це зараз надзвичайно важко. Інформаційні ресурси щодня рясніють тривожними звістками про те, що у Львові готують провокації, диверсії та терористичні акти.

 

Також, зважаючи на непевність ситуації, відмовляються приїхати на фестиваль і переможці конкурсу дитячого читання «Книгоманія», без яких неможливо провести головний захід Фестивалю «СЛОНіЯ».

 

Тож наразі скасовуємо усі домовленості і переносимо захід на невизначений термін. Ми повідомимо Вас про нову дату проведення Фестивалю.

 

Ми дякуємо усім партнерам, медіа-партнерам та доброчинцям за допомогу та сприяння в організації фестивалю, за розуміння та готовність до подальшої співпраці у спокійнішому майбутньому», – зазначено в листі.

 

До підготовки фестивалю долучилося чимало партнерів, інформаційних партнерів, громадських діячів, митців, психологів, педагогів, волонтерів та інших людей. Як зазначила Олександра Коваль на своїй сторінці в соцмережі Facebook, «Книгоманію» для переможців конкурсу читання, можливо, вдасться провести у вересні, одночасно з Форумом видавців, а дитячий фестиваль, можливо, буде у Львові на Миколая. Або наступної весни. 

Львівська газета