У рамках Інтелектуального марафону говоритимуть про Майдан як “квиток в історію”

*

У четвер, 8 травня, відбудеться лекція українського поета, публіциста та перекладача Андрія Бондаря «Майдан і букви: інтерпретація реальності». Подія проходить в рамках Інтелектуального марафону Reinvent Ukraine, ініційованого онлайн-виданням «Платформа».

 

Андрій Бондар розповідає про тему лекції:

«Українській революції, як і кожному тектонічному зсуву, мало просто відбутись. Без багаторівневої інтерпретації в реальному часі – “наживо”, з барикад і наметів Майдану, з університетських кабінетів і спалень вітчизняних гіпстерів – Майдан би не став тим, чим він є: лабораторією сенсів, горнилом естетичних пошуків і творцем нових контекстів пізнання.

 

“Писати про Майдан” – це спроба поговорити про те, як сам Майдан себе описував і формував, формулював і окреслював. Від локальної протестної акції до національно-визвольної революції. Майдан – це дискурс про майбутнє і квиток в історію. Цікаво, як ми цим скористаємось».

 

Це третя лекція в рамках благодійного марафону на підтримку краудфандингової кампанії Платформи на Big Idea (мета – зібрати для ресурсу 200 тис. грн. за три місяці).

 

Марафон об’єднано темою «Re:Invent Ukraine». В його рамках кожен четвер, починаючи з 24 квітня, в гостинному Aroma Espresso Bar KIEV виступатимуть візіонери, які можуть надихнути людей своєю діяльністю. Вони ділитимуться чимось важливим, цінним, актуальним.

 

Участь у заході платна. Проте кожен квиток вважається внеском у краудфандингову кампанію Платформи. Тому учасники можуть визначати ціну самі (але не менше 100 гривень).

Реєстрація обов’язковаКількість місць обмежена.

Друг Читача