Українські телеканали відмовляються показувати серіали про російський спецназ

*Група «1+1 медіа» відмовляється від показу контенту, який вихваляє спецпризначенців і збройні сили Російської Федерації, і закликає інші загальнонаціональні канали приєднатися до такої ініціативи.

«Зараз ми перебуваємо в стані неоголошеної війни. За умов, коли країну намагаються розділити і коли агресор використовує всі можливі важелі інформаційного, емоційного, фінансового та військового тиску — пропаганду цінностей і вихваляння сили російських спецпризначеців, збройних сил РФ та інших спецпідрозділів уже не можна виправдати жодними економічними аргументами та смаками глядачів. На нашу думку, така програмна політика носить всі ознаки державної зради. Зараз група «1+1 медіа» ухвалила зняти з ефіру каналів групи всі такі серіали та інші подібні продукти», — заявив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко, повідомляє сайт ТСН.

Окрім того, «1+1 медіа» звернулася до комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та генпрокурора України з вимогою терміново дати оцінку фактам показу і популяризації фільмів та серіалів, які вихваляють могутність збройних сил Російської Федерації на українських телеканалах. Раніше повідомлялося, що українські дистриб’ютори і кінотеатри відмовилися випускати на екрани ряд російських фільмів, угоди про прокат яких було укладено раніше.

Газета День

  • нежная орхидея

    Ага, щас, отказывают. им ЗАПРЕЩАЮТ показывать. А кроме российский сериалов смотреть нечего. Может, канал 1+1 любит смотреть американские морды черножопые, но вряд ли они нравятся адекватным людям. А российский спецнах – это элита, это выучка, это профессионалы, в отличие от украинских, которые даже летчика раненого отказались возвращаться забирать.