Після конфлікту з фотографом Тимошенко двоє журналістів звільнилися

*Журналіст інтернет-видання Zaxid.net Данило Мокрик після нападу на нього фотографа з пулу Юлії Тимошенко Олександра Прокопенка подав заяву про звільнення. Про це повідомляє “Телекритика“.

 

Мокрик підтвердив, що його рішення пов`язане із цим інцидентом. Пояснити причини свого звільнення фотограф відмовився.

 

Конфлікт відбувся 2 травня у місті Золочеві (Львівська обл.) під час зустрічі кандидата у президенти Тимошенко із виборцями. Журналіст Данило Мокрик висвітлював перебіг мітингу.

 

За версією, яку він виклав у своєму блозі та яку підтверджує відео очевидців, він після того, як учасники акції вирвали з рук літнього чоловіка плакат з надписом “Тимошенко – політична пенсія”, почав ставити запитання учасникам інциденту та фіксував це на смартфон. При цьому він тримав на видному місці посвідчення журналіста.

Фотограф Олександр Прокопенко з пулу Тимошенко намагався завадити зйомці, вирвав картку із рук журналіста і почав кричати: “Це фальшиве посвідчення”. Коли Данило Мокрик попросив його представитися, він вирвав смартфон із його рук.

 

“Повернути посвідчення і техніку вдалося лише завдяки втручанню людей навколо. Після того, як я наполіг на втручанні працівників міліції у ситуацію, я дізнався, що йдеться про Прокопенка”, – розповів журналіст.

 

Журналіст написав заяву в міліцію про перешкоджання журналістській діяльності.

 

Після цього у Мокрика відбулася телефонна розмова з Тимошенко, яка вибачилася за “поведінку члена своєї команди” і з самим Прокопенком, “який також вибачився, пояснив свої дії емоціями, і спробував переконати мене забрати заяву з міліції, – повідомив журналіст у своєму блозі.

 

Блог журналіста із версією інциденту був опублікований у виданні Zaxid.net. Однак невдовзі цей текст із загального доступу зник – наразі ознайомитися із цим записом можуть лише користувачі за окремим гіперлінком.

 

Після вилучення блогу з сайту Мокрик вирішив звільнитись. Про рішення звільнитися з редакції Zaxid.net заявив також його колега Богдан Головко.
Своє рішення він назвав добровільним і пов’язаним із певними розбіжностями у поглядах з керівництвом сайту і корпорації щодо висвітлення згаданого конфлікту.
“Вважаю, що з моєї сторони неетично буде вдаватися в подробиці ситуації, виносити їх на загал. Тому я вирішив залишити сайт”, – заявив Головко.

 

Головний редактор Zaxid.net Олег Онисько, у свою чергу, пояснив ситуацію внутрішньоредакційним конфліктом.

Українська правда

  • Роберт

    Дуже прикро читати про такі речі, бо поза солодкими патоками Юльчиної брехні назовні вилазить її мерзотна сутність – ЗЛОДЮГА І БАНДЮГА!!!! Таке відношення до простих людей є характерним для 99,99% усіх українських народних кровососів. Тому дуже раджу голосувати за цю хвойду, – допоможіть їй уміститись у крісло президента – тоді замість Турчинова під світло ліхтарів із тіні вийде його кукловод – Жулька-Золота Ручка, “воровка на доверии”. Тоді усім нам – точно гаплик!