Брати Капранови гастролювали по бойових частинах Херсонщини (ФОТО)

*

Брати Капранови повернулися з поїздки по бойовій Херсонщині. На своїй сторінці у Facebook письменники, видавці і музиканти виклали фотозвіт.

*

“Були у двох підрозділах на передових позиціях та у частині гарячого резерву. Співали, читали, передали книжок для польових бібліотек. Організовував виступи панотець Сергій (Valerija Sergii Dmitriev-Moskvitina) – свята людина. Джерело фінансування поїздки – гроші, зібрані на нашому благодійному концерті у Домі актора та власна кишеня. Висновки: хлопцям такі зустрічі дуже потрібні, щоб вони не відчували себе кинутими напризволяще. Психологічний стан у них від нормального до бадьорого, але підтримка і розвага все одно потрібні як ніколи. Самі уявіть, як то воно цілодобово не випускати зброю з рук та ще й періодично займати позиції по команді “до бою!”. Підтримка військових – задача масштабна, бо Херсонщина – лише маленький відтинок великої лінії оборони.”

*

Брати Капранови: “Зліва – панотець, що все це організував. Дякуємо, отче!”

Брати Капранови закликають літераторів, музикантів та інших творчих людей організовувати гастролі по військових частинах, вважаючи військових найвдячнішими слухачами.

*

Брати Капранови: “Причеп – універсальна сцена. Підсилювач завжди із собою”

*

Брати Капранови: “Наші слухачі не випускають зброю з рук”

*

Брати Капранови: “Нові дорожні знаки”

Друг Читача