Ходорковський проведе конференцію російської та української інтелігенції

*24 і 25 квітня у Києві відбудеться конференція “Україна – Росія: діалог”, метою якої є продемонструвати добру волю, солідарність і взаємну повагу.

У конференції візьмуть участь провідні російські та українські економісти, політологи, журналісти, а також громадські активісти, вчителі, лікарі, екологи та діячі науки і культури.

 

Серед завдань конференції – протидія інформаційній війні і пропаганді, складання “дорожньої карти” щодо виходу з кризи у відносинах України та Росії.

 

На сайті прес-центру Ходорковського формується список питань і тим панельних дискусій. Зокрема, заявлені теми: “Україна і Росія: можливість свободи слова”, “Протидія інформаційній війні Росії проти України і власного народу”, “Християнська культура Росії і України на руїнах пострадянської історії”, “Російська мова в Україні “без комплексів” і упереджень. Чим загрожує незалежності України державний статус російської мови?”, “Доля Криму після анексії в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі” та інше.

 

По закінченні конференції, 25 квітня в 20:00, в НСК “Олімпійський” відбудеться концерт російських і українських музикантів, на якому, зокрема, виступлять групи “Бумбокс” і “Нічні снайпери”.

 

За уточненими даними, отриманими COLTA.RU в прес-центрі Михайла Ходорковського, серед тих, хто підтвердив свою участь будуть:

Дмитро Биков, Ілля Пономарьов, Альфред Кох, Яків Кротов, Володимир Мірзоєв, Олександр Морозов, Дмитро Орєшкін, Олександр Подрабінек, Марина Давидова, Катерина Дьоготь,
Сергій Гандлєвський, Тетяна Щербина, Людмила Улицька, Андрій Курков, Семен Глузман та інші.

Українська правда. Життя