Бібліотека Майдану потребує книг про футбол і риболовлю

*Бібліотеці Майдану бракує книг про спорт, зокрема про футбол. Ще у списку побажань значаться “Ангели та Демони” Дена Брауна, “Психологія натовпу” Густава Ле Бона, “Психотипи особистості” Карла Юнга, книги Фрідріха НіцшеЕріка ФроммаАбраха Маслоу, книги з теорії психології, про рибальство, посібник для опанування гри на фортепіано та інші. Бібліотека знаходиться у приміщення Українського дому. 25 січня він перейшов до протестувальників, повідомляє Gazeta.ua.

 

До бібліотеки ведуть інформаційні вказівники. На семи поличках поскладані книги за розділами “Зарубіжна література”, “Детективи”, “Бізнес”, “Медицина”, “Психологія”, “Поезія” та інші.

 

“Бачите ящики? – запитує хлопець-волонтер із Дніпропетровська. – Вони із книгами, які ми збираємось відправити у сільські бібліотеки. До нас можна прийти, залишити інформацію про вашу бібліотеку і ми будемо збирати для неї книги.”

 

До бібліотеки постійно приходять люди із пакетами. Дарують відразу по 4-5 книг. Деякі автори проносять свої власні твори. Волонтери ставлять на кожній книзі штамп “Бібліотека Майдану” і відправляють на потрібну поличку.

 

“Приймаємо все, що нам приносять, – розповідає одна із волонтерок. – У тому числі журнали. Більшість літератури російською мовою, але люди часто питають про книги українською. Частіше беруть художню літературу. Також активно цікавляться правом, психологією та різними довідниками”.

 

“У вас є “Хрестоносці” Сенкевича?”, – запитує чоловік у куртці кольору хакі. Разом із волонтером ідуть до однієї з полиць і кілька хвилин вибирають книгу. Чоловік тримає у руках “Асканіо” Олександра Дюма. На клаптику паперу пище “Честное слово” і кидає у пластикову коробку. Більше ніяких формальностей. Коли активіст поверне книгу назад, то отримає цукерку.

 

Ще у правилах користування бібліотеки просять не палити книги, не кидати їх у “Беркут” і не будувати з них барикад.

 

Додамо, що в Українському домі зараз діє відкритий університет Майдану. У холі будинку розвішані плакати із цитатами та портретами Романа Шухевича та Євгена Коновальця.

Newsru.ua