Пісню “Скрябіна” про Майдан не хочуть крутити на радіо

*Пісню, яку Кузьма Скрябін записав за одну ніч та присвятив останнім подіям в Україні, не хочуть брати радіостанції.

 

За словами Кузьми, його пісню під назвою “Історія” взяла лише одна радіостанція.

“Який ідіотизм з цими радіостанціями. З цими ранковими шоу, які роблять вигляд, що нічого не сталося. Пускають якусь погану попсу, а не композиції, які струну натягують, розумієш? Я сьогодні їду, перемикаю канали. З 20-ти станцій 16 – “ха-ха-ха” та “хі-хі-хі”. Пускають якийсь примітив. Ідіоти, недоумки просто! Тільки одна станція і взяла пісню, решта відморозилися”, – обурився музикант.

 

Крім того, Андрій розповів, чому багато артистів не висловлюються з приводу Майдану. На думку Кузьми, вони просто бояться.

 

“Я знаю, що таке людський страх. Коли я писав гостросоціальні пісні, ніколи в житті ніякої підтримки від представників шоу-бізнесу я не отримував. Коли була пісня “Чувак, нас кинули”, я пропонував всі разом заспівати її з купою артистів, а не самому, з їхнього боку був холодок:

“Кузьмич, давай ти сам. А ми подивимося”, – поділився музикант.

 

“Ніхто не хоче, не повіриш. Жодного разу. Це як зараз на Майдані – 30 осіб камені кидають, а півтори тисячі навколо стоять і знімають все на свої телефони. Тому й бардак такий в країні, що всі пики свої позакривали”, – додав він.

Нагадаємо, що вчора гурт “Скрябін” підтримав українців і записав пісню.

espreso.tv