Опозиція оголосила загальнонаціональну мобілізацію

*Опозиція закликає всіх, хто не згоден з політикою влади, прийти сьогодні о 18:00 на майдан Незалежності.

 

Про це у середу з трибуни Майдану заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

 

“Те, що сьогодні відбулося, означає: ми використали всі можливості, аби мирно врегулювати політичну кризу. Але влада свідомо йшла на конфлікт. Тому нині ми оголошуємо 100-відсоткову мобілізацію. Бо якщо ми зараз не дамо бандитській владі відсічі – буде велика біда. Зараз не пізно, нічого не пізно, коли народ повстає проти злочинної влади. Тому усі на Майдан!”, – закликав Тягнибок, якого цитує прес-служба “Свободи”.

 

Опозиціонер упевнений, що влада могла запобігти заворушенням, які сталися на вулиці Грушевського у Києві між мітингувальниками і силовиками.

 

“Якби після 30 листопада президент відправив у відставку Захарченка і решту силовиків, які порушували закон і права людини, якби цих злодіїв було притягнуто до відповідальності – цього б не було. Якби 16-го січня не було блюзнірства та ґвалтування Конституції, коли нахабно в українського народу забрали будь-яке право на протест – цієї крови не було б. Якби влада говорила з громадянами людською мовою, дослухалася до народу – цієї трагедії не було би”, – зазначив Тягнибок.

 

Він повідомив, що о 16:00 відбудуться збори Народної ради. “Цю владу ми оголосимо нелегітимною, сформуємо Народну раду й Народний уряд. Окрім цього, продовжуємо формувати загони самооборони. Ми закликаємо усіх чоловіків, здатних до фізичного опору, зголошуватися в загони самооборони”, – заявив лідер “Свободи”.

 

Він підкреслив, що сьогодні вирішується доля всієї країни. “Влада остаточно перейшла межу. Тому ще раз наголошую: Перше: загальнонаціональна мобілізація; друге: Народна Рада, яка проголосить іншу владу в державі; третє: мітинг о 18-й годині з подальшим рухом і подальшими діями”, – наголосив Тягнибок.

 

“Отже, план наступний: усі на Київ! Попередньо ми оголошували на 18-ту годину 22 січня загальнонаціональне віче з нагоди Злуки. Трагедія, що сталася сьогодні, має об’єднати нас усіх!” – підсумував лідер націоналістів.

 

Нагадаємо, внаслідок протистояння між активістами Євромайдану і бійцями “Беркуту” і внутрішніх військ на Грушевського загинули три мітингувальники. Двох з них вбито з вогнепальної зброї.

tvi.ua