Сергій Жадан збирає гроші на операцію охоронцю, який постраждав внаслідок нападу на книгарню «Є»

*Сергій Жадан збирає гроші на операцію охоронцю, який постраждав внаслідок нападу на книгарню «Є». За словами письменника охоронець – волонтер, який зірвав напад, прийнявши удар на себе. На операцію потрібно ще 15 тисяч гривень, про це повідомляє літератор на своїй сторінці у Facebook.

Наводимо текст Сергія Жадана, який він розмістив на своїй сторінці:

 

«Ніколи не використовував ці сторінки з метою збору коштів, але мушу до цього вдатися. Завтра роблять антиглаукомну операцію Олегу Колотію. Потім будуть ще операції. Потрібні кошти. Олег – це той охоронець (насправді – волонтер, який став в охорону), що зупинив нападників 11 січня в харківській книгарні «Є». Фактично, він зірвав їхній напад, прийнявши на себе удар у вузькому коридорі книгарні. На підлозі «Є» була саме його кров. Якби не він – крові було б значно більше. Частину коштів уже зібрали. Харківський євромайдан також передав частину грошей. Не вистачає ще тисяч 15 гривень. На моїх сторінках у фб та вк близько 16 000 учасників. Навіть із урахуванням того, що частина людей присутні на обох сторінках – усе одно це близько 10 000 реальних людей. Якщо кожен із вас перерахує хоча б по дві (дві! 2!) гривні – ми врятуємо Олегові око. Якщо ми цього не зробимо – чого будуть варті всі наші революційні заяви? Про кількість зібраних коштів та результати операцій обов’язково вас повідомлю. Дякую за увагу, дуже розраховую на вашу підтримку.

Ось ціни на лікування:
1. Антиглаукомна операція – 15 580 грн.
2. Підшивка кришталика – 14 250 грн.
3. Операція з заміни кришталика з урахуванням його травми – 19 240грн.
4. Операція на носі (усунення перелому та зміщення) – коло 3000 грн.

На антиглаукомну операцію та ніс гроші є.

Контакти для допомоги:
+380507520452 Наталя – дружина
+380509797542 Володимир – син

Кошти можна перераховувати на цей рахунок:
Карта Приват банку їхньої подруги: 5167 9872 0604 9120 Кабанова Олена Вікторівна. Рахунок дійсний, із Олегом та його родиною все узгоджено».

Нагадуємо, у Харкові стався напад на книгарню “Є”, розташовану в центрі міста на вулиці Сумській. Нападники побили вітрини на першому поверсі та намагалися прорватися до приміщень крамниці на цокольному поверсі. Зі слів очевидців, нападників було близько 20-30 чоловік. Вони застосували газ і завдали травм охоронцям крамниці. Саме в цей час у книгарні відбувалося засідання освітньої секції Форуму євромайданів. Модераторами заходу були письменник Сергій Жадан і виконавчий директор Фонду “Відродження” Євген Бистрицький. Через газ євромайданівці були змушені перервати захід і піднятися на вулицю.

ІА ПРО