У Києві презентували книгу козацьких рецептів

*16 січня у столичному будинку вчителя презентували книгу Руслана Найди та Лесі Гончар “Козацька кухня”. У книзі вміщено 200 рецептів козацьких страв. “Над книгою працювали три роки. Сам сюжет кулінарного роману взяв із життя. Написав його, а Леся вже все докупи зібрала і слідкувала, щоб все було грамотно написано”, – розповів кореспонденту Gazeta.ua Руслан Найда. “Рецепти записували у людей, чистину мали у сімейному архіві. Збирали їх майже три роки. За рецептами, які вміщені у книзі, часто готуємо вдома. Варимо класичні кулеші, юшки і гетьманський борщ, влітку робимо настоянки. А на свята, коли до нас приходять гості, готуємо страви за панськими рецептами”, – додав він.

 

Книга вийшла у столичному видавництві “Ярославів Вал” півторатисячним накладом. У видавництві коштує 70 грн.

 

“Козацька кухня” фактично вже закінчується. Збираємося додруковувати другий тираж”, – сказав головний редактор видавництва Петро Щириця.

 

“Унікальність книги в тому, що там не чиста кулінарія, а чиста література. Бо справдешні кулінарні рецепти вплетені у симпатичну сюжетну канву. Кілька рецептів з цієї книги вподобав, але поки не готував”, – додав він.
Gazeta.ua