Які навчання необхідні літераторам? (Опитування)

*У січні Центр літературної освіти проводить дослідження на тему «Які навчання необхідні літераторам?». Цим опитуванням організатори хочуть вивчити потреби молодих авторів у навчанні щодо письменницької майстерності, видавничої справи і редагування, культурного менеджменту тощо.

 

«Результати дослідження щодо тематик, форматів та контенту навчальних програм будуть детально проаналізовані й виростанні у майбутніх проектах Центру літературної освіти. Нам важливо зрозуміти, які навчання цікавлять літераторів, яких знань та навичок не вистачає молодим письменникам для подальшого розвитку», – повідомляють у Центрі.

 

Взяти участь у онлайн-опитуванні можна за посиланням.

 

Нагадаємо, Центр літературної освіти – організація, що здійснює освітні програми у сфері літератури, книжкової та редакторської справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом. Мета Центру – розвиток літературної та книжкової сфер шляхом створення освітньої платформи для обміну досвідом, професійного зростання та комунікації учасників культурного процесу.

Детальніше читайте на сайті www.litosvita.org

Друг Читача