Уперше в Україні презентація книги відбудеться у салоні краси

*«Соня» – дебютний роман української молодої поетки, яка зараз є стипендіаткою у резиденції для поетів та перекладачів MERIDIAN СZERNOWITZ в Чернівцях – Катерини Бабкіної. Це історія про любов, молодість, кордони, гомосексуалістів, євреїв, Німеччину, Польщу, Албанію, Чорногорію, Салоніки, контрабанду, молитву, інцест, вічне життя, заробітчанство, вагітність, пошук, Аллаха, чудеса та чотириста тисяч євро. Втім, у першу чергу, це історія про жінку.

 

Вперше в Україні для презентації літературного твору стилісти, постановники та візажисти створюють образи героїні, котрі під час презентації демонструють найвідоміші моделі міста. Авторські читання, fashion-show, фотосесія, музика, неформальне  спілкування і найактуальніша сучасна українська література

Стиль: Ліна Ільніцька

Організатор події: Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ

Музика: Andre Pashalyk


Катерина Бабкіна – письменниця і сценарист, автор книг поезії «Вогні святого Ельма» та «Гірчиця», збірки оповідань «Лілу після тебе» й значної кількості публікацій українською та в перекладах російською, англійською, шведською, німецькою, польською і французькою мовами.

 

Презентація та fashion-show за мотивами роману Катерини Бабкіної відбудеться 16 січня, у четвер, о 16:00 у салоні краси ShowTime (м. Чернівці, вул. Котляревського, 26).

Вхід вільний.

Друг Читача