Форум Майданів у Харкові збере делегації 33-х Майданів з 18 областей та Криму

*11-12 січня у Харкові відбудеться Перший всеукраїнський форум Євромайданів. Для участі станом на 17:00 8 січня 2014 року зареєструвалися 33 делегації з 18 областей України та Криму (до 3-х осіб на місто). Крім того на Форумі будуть присутні 64 спостерігачі – громадські авторитети, науковці, митці та активісти Майданів.

Спеціальні гості – легенди польської «Солідарності» Збігнев Ромашевський (Zbigniew Romaszewski) та Збігнев Буяк (Zbigniew Bujak).

Форум розгляне гострі питання співпраці Майданів – координацію, безпеку, інформаційну політику, мистецьку співпрацю.

 

Крім того серед завдань делегатів – накреслити план дій із встановлення в Україні відповідальної демократії.

 

Своїм досвідом боротьби проти режиму та стратегіями побудови громадянського суспільства поділяться спеціальні гості з Польщі – Збігнев Ромашевський (Zbigniew Romaszewski), один із засновників Гельсинського Комітету Польщі та Збігнев Буяк (Zbigniew Bujak), один із засновників «Солідарності».

 

У перший день заплановано засідання робочих груп відповідно до питань порядку денного, у другий – ухвалення загальної резолюції.

 

Акредитація ЗМІ та додаткова інформація: info@eurokharkiv.org

050 401 23 83 – Володимир Чистилін

Друг Читача

  • яна

    План перебудови країни на європейську заможну державу. 1. Необхідно змінити державний устрій з президентсько-парламентського на парламентсько-президентський (за модель можна взяти, наприклад, польську модель) 2. Необхідно запозичити модель виборчої системи в європейської країни (Польща, Великобританія…) 3. Під ці два пункти необхідно найняти людину – президента, який погодиться з двома попередніми пунктами і на протязі року введе їх в дію. 4. Після цього провести парламентські вибори за новою системою. Після виборів держава повинна діяти за новим парламентсько-президентським устроєм.