Катерина Бабкіна – восьмий резидент MERIDIAN CZERNOWITZ

Meridian_Czernowitz

В Чернівцях Катерина Бабкіна буде писати новий роман, а своє перебування в резиденції MERIDIAN CZERNOWITZ  вже почала з написання віршів.

 

Також авторка перекладатиме з англійської книжку «Країна  припливів» Мітча Калліна.

З цікавих ідей на час перебування в столиці Буковини – зробити презентацію дебютного роману Бабкіної «Соня». Подія відбудеться разом з фешн-шоу в Чернівцях вже в січні 2014 року.

В цьому році це вже восьмий резидент, якого організатори резиденцій приймають в Чернівцях.

 

Протягом 2013 року стипендіатами MERIDIAN CZERNOWITZ були: поет Юрій Андрухович (Україна), поет і ессеїст Рон Вінклер (Німеччина), фотожурналіст, письменниця і психолог Кора Шварц (США), поет Том Шульц (Німеччина), поетка Анет Камінска (Польща), поет Макс Чоллек (Німеччина), фотожурналістка і поетка Мілена Фіндайз (Австрія).

Дана програма не має аналогів в Україні.

 

МЕТА ПРОЕКТУ – промоція міста Чернівці та України в світі, взаємна інтеграція європейського та українського культурних просторів, становлення Чернівців як одного з центрів формування світового літературного процесу.

У рамках цього проекту поети/перекладачі з Європи матимуть можливість жити і працювати у м. Чернівці протягом чотирьох тижнів. Стипендіатам буде запропоновано брати участь у літературних заходах у м. Чернівці та інших містах України.

 

Єдиною обов’язковою вимогою до стипендіатів є згадка про перебування у Чернівцях при публікації текстів, створених тут.

Катерина Бабкіна (1985) – письменниця і сценарист, автор книг поезії «Вогні святого Ельма» та «Гірчиця», збірки оповідань «Лілу після тебе», роману «Соня» й значної кількості публікацій українською та в перекладах російською, англійською, шведською, німецькою, польською та французькою мовами.

 

Займається відеопоезією. Відеороботи брали участь у кіно- та літературних фестивалях у Києві, Львові, Сумах, Луганську, Москві, Вільнюсі, Валенсії, Кракові.

 

ПРО