Гогольфест оголосив про старт проекту «Віртуальний Майдан»

safe_image.php

Фестиваль сучасного мистецтва Гогольфест, Владислав Троїцький та LB.ua оголошують про початок проекту ” Віртуальний Майдан”. Ідея проекту полягає в тому, щоб зібрати разом фотографії та історії людей, які підтримують Євромайдан, але з різних причин фізично не присутні на Майдані.

 

Організатори проекту хочуть показати, що прихильників Майдану набагато більше, ніж тих, хто стоїть на головній площі міста постійно, і що ці люди підтримують цінності, за які вийшли боротися протестувальники. Планується зібрати всіх учасників української революції 2013 року в одному просторі – “Віртуального Майдану”. Майдан- 2013 – це всеукраїнська акція, не обмежена територіально. Засвідчити свою прихильність Майдану і підтримку протестуючим стає чи не таким же важливим, як і взяти фактичну участь.

 

За підсумками “Віртуального Майдану” організатори проекту зберуть фотографії прихильників протесту в один великий колаж, який буде виставлено в публічному просторі для того, щоб підтримати протестувальників.

 

Надсилати свої групові, сімейні або індивідуальні фотографії та історії, чому ви підтримуєте Майдан- 2013 і за що ви стоїте на своїх власних, персональних Майданах, на імейл photomaidan@lb.ua. Кращі фотографії та історії будуть опубліковані на LB.ua у спеціальному проекті “Віртуальний Майдан”.

Share on facebookShare on livejournal

 

ПРО