Італієць написав книжку про Юлію Тимошенко

*

Італійська газета Il Foglio опублікувала витяги з нещодавно випущеної у світ книжки Рікардо Рінальдіні (творчий псевдонім журналіста Сандро Теті) «Юлія Тимошенко: Завоювання України». У ній проаналізовано причини, з яких Юлія Тимошенко стала дрейфувати в бік націоналістів, відкрито підтримала партію «Свобода», повідомляє «From-UA».

 

«Італійці надзвичайно мало знають про Україну та українців, але впізнаваність Юлії Тимошенко завдяки її яскравому іміджу настільки висока, що, думаю, книга стане бестселером», – упевнений Сандро Теті.

 

Презентація видання в Італії відбулася 26 листопада і збіглася з початком протестних акцій на Майдані. Не дивно, що до книги, в якій детально розглянуто історію Майдану-2004, прикуто увагу практично всіх італійських ЗМІ. Протягом тижня відгуки з’явилися в Il Giornale, Il Fattoquotidano, Il Mondo,TMnews. Автор також розповів про книгу на державному телеканалі RaiNews24.

 

«Я багато років пропрацював в Москві і був свідком, як у колишньому СРСР здобували багатомільярдні статки, як люди, наближені до влади, ставали олігархами. Юлія Тимошенко стала мільярдером завдяки зв’язкам з екс-прем’єром Павлом Лазаренком і корпорації ЄЕСУ. Це прекрасно відомо в Україні, але не в Італії. У нас до Юлії Тимошенко ставляться як до ікони, невинної жертви, яка сидить у тюрмі. Але нічого не знають про її діяльність в бізнесі і політиці, про цілий шлейф кримінальних справ, розслідування яких ведуть зараз», – розповів Сандро Теті.

«Юлія Тимошенко: Завоювання України» вийде в Україні у середині грудня. Російською мовою.

 

Українська літературна газета

  • redswe

    она и есть святая.все остальное это детали