Уперше в Нью-Йорку показують українські ілюстрації до кращих дитячих книжок

*

До середини січня наступного року в Америці показуватимуть ілюстрації до кращих книжок видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”.

13 грудня в центрі Нью-Йорка, в Українському інституті Америки, відкрили виставку ілюстрацій “Для малят від 2 до 102”. На виставці представлені знамениті оригінали “Снігової Королеви”. Її проілюстрував для видавництва знаменитий український майстер книжкової графіки Владислав Єрко. Книга і справді має численні позитивні відгуки від рецензентів. До того ж Пауло Коельо також схвально відгукнувся про нове видавництво геніального данського казкаря Ганса Християна Андерсена: “Це, мабуть, найдивовижніша дитяча книжка, яку я бачив у своєму житті”.

 

 

Також на виставці представлені роботи художників Костя Лавра, Софії Ус, Катерини Штанко, Віктора Гаркуші, Євгенії Гапчинської та ін.

532598_4

Окрім того в Нью-Йорку також презентували оновлену версію інтерактивної “Снігової Королеви” для IPad та стерео-зображенння найвідоміших ілюстрацій від “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ”. Це перша виставка ілюстрацій видавництва у США. Виставка протриває протягом усього Різдва – по 16 січня 2014 року.

 

Газета по-украънськи

  • Ольга

    до календаря – помер Гелій Снегірьов