Томенко заявив вже про 19 справ щодо перешкоджання журналістам

*

За перешкоджання журналістам під час виконання ними професійних обов’язків у ході акцій на підтримку євроінтеграції на сьогодні відкрито вже 19 кримінальних проваджень.

 

Про це повідомив народний депутат від фракції “Батьківщина”, голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, інформує прес-служба депутата.

 

“На сьогодні відкрито 19 кримінальних проваджень (серед них – 18 українських журналістів та 1 з Польщі) на підставі заяв, що їх подали постраждалі журналісти до органів правопорядку”, – зазначив Томенко.

 

За його словами, всі журналісти, як і пропонував Комітет та медіаексперти, написали заяви щодо порушення 171 статті Кримінального кодексу України про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Ще 4 журналісти поінформували про те, що подадуть заяви про скоєння злочину. 23 працівники ЗМІ вирішили не звертатись до правоохоронців.

 

Нагадаємо, раніше Укрінформ повідомляв, що у Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації на розгляді перебувають справи щодо побиття бійцями “Беркута” 33-х журналістів.

 

Укрінформ