“Старий” Океан Ельзи возз’єднається на Майдані

*

Нині в гурті з першого складу “Океан Ельзи” окрім Вакарчука грає лише барабанщик Денис Глінін. У суботу до них доєднаються Павло Гудімов, Юрій Хусточка та Дмитро Шуров.

 

“Ідея виникла спонтанно. Після того, як у сутичках біля Банкової затримали нашого колишнього менеджера, ми вирішили, чому б не зібратися. Хоча “Океан Ельзи” намагається утриматись від виступів на майдані, хоча ми постійно там є. Зараз вирішили об’єднатися заради чогось важливого, – пояснює Вакарчук у студії Громадського ТБ. – Це будуть старі пісні, які ми разом робили. Крім того, одну пісню, яку я вже не можу чути (Вставай — Gazeta.ua). Вона має соціальний підтекст, але до революції вона не мала ніякого відношення. Вона була написана раніше, коли мені було 24 роки. Це був меседж до молодих людей, щоб би вставали і шось робили.”

 

За словами вокаліста уночі 10 грудня він випадково зустрівся з Гудімовим на Майдані, де вирішили підтримати протест. “Ми будемо грати пісні які набули революційного змісту. Ми демонструємо єдність та повагу один до одного. У складні часи почуття загострюється а відповідальність зростає. Вставай!” – написав у Facebook музикант та галерист Павло Гудімов.

Газета по-українськи