Браслет з мітлою і окулярами Гаррі Поттера пустять з молотка

*Аукціонний дім Sotheby’s пустить з молотка браслет, створений за мотивами книг про Гаррі Поттера. Аукціон, на якому буде продано прикрасe, відбудеться 10 грудня. Передбачається, що за браслет вдасться продати приблизно за 15-20 тисяч фунтів стерлінгів. Про це повідомляється на офіційному сайті Sotheby’s.

 

Прикраса зі срібла, яку виготовила шотландська ювелірна фірма Hamilton & Inches, називається Lumos Maxima. Вона прикрашена дванадцятьма підвісками. Вони зображують ключові предмети з історії Гаррі Поттера: мітлу, окуляри, шрам у вигляді блискавки, медальйон Слизерина, снітч, том казок барда Бідла, капелюх, крилатий ключ, знаки Смертежерів і Дарів Смерті, а також посох, який у браслеті служить застібкою. Дванадцятою підвіскою на браслеті став метелик, який є логотипом благодійної організації Lumos.

Як передає The Daily Mail, на створення прикраси його авторів надихнув браслет з підвісками, який сама Роулінг отримала від видавців у день публікації останньої книги про Гаррі Поттера.

 

Кошти від продажу браслета будуть перераховані Lumos. Цей благодійний фонд, який створила Джоан Роулінг, опікується соціально вразливими дітьми. У число тих, чиї інтереси захищає організація, входять діти, які живуть у притулках і дитячих будинках, але при цьому не є сиротами. Вони потрапили туди через бідність їх батьків або через приналежність до етнічної меншини.

 

Аукціон приурочений до річниці публікації збірника «Казки Барда Бідла». Спочатку він вийшов у 2007 році, проте тоді Роулінг випустила лише сім екземплярів, кожен з яких був написаний вручну. У всіх книг були шкіряні палітурки, прикрашені камінням і сріблом. Шість копій книги письменниця подарувала людям, що зіграли важливу роль в історії серії, а сьомий був виставлений на аукціон. Він був проданий за 1,95 мільйона фунтів стерлінгів арт-дилерам, які представляли компанію Amazon. Роком пізніше в продаж надійшло загальнодоступне видання книги.

Lenta.ru