Лариса Денисенко презентує свою книгу про “Нову стару бабу”

*“Нова стара баба” – саме під такою назвою вийшла друком нова книга письменниці Лариси Денисенко. До новинки увійшли дві повісті – “Нова стара баба” й “Забавки з плоті та крові”. Книжка вийшла друком у видавництві “Клуб Сімейного Дозвілля”.

 

Повість “Забавки з плоті та крові” – уже виходила друком. Саме з нею письменниця дебютувала й здобула Гран-прі конкурсу “Коронація слова” у 2002 році. “Забавки з плоті та крові” – це повість-карнавал, з кумедним перевдяганням та химерною “зміною статі”, карнавал, який мимоволі дарує добру посмішку. Дивакуватий чолов’яга Ерік (чи Еріка, бо він вбраний у жіночу сукню) і сліпа дівчина Міра — навіть із такої чудасійної формули письменниця обов’язково виводить хепі-енд.

 

Щодо нового тексту, то “Нова стара баба” – це захоплива повість про життя доброї, душевної жінки Варвари та її вірної подруги, “шебутної” Зойки, яким уже стільки років, “що в те неможливо повірити навіть тоді, коли роздивляєшся себе в люстро”. Жінки намагаються з`ясувати, хто ж та “нова стара баба”, що з`явилася на горизонті Варвариного онука Славика й турбує “малюка”. У творі є не лише гумор та легка іронія, а й життєва мудрість, ненав’язливі, нестандартні філософські роздуми й висновки, колоритна, часто-густо “хуліганська” мова персонажів.

 

Авторка передмови до книжки “Нова стара баба” літературний критик Тетяна Трофименко зазначила: “Старий” і “новий” тексти Лариси Денисенко під однією обкладинкою будуть цікаві і для тих, хто вже знайомий із творчістю письменниці, і для тих, хто лише відкриває її для себе. Невимушений гумор, легкий стиль і тонкий психологізм можуть задовольнити дуже різні читацькі смаки та зацікавити пошуком сенсу авторських “забавок”…”.

Gazeta.ua