Опублікована інструкція для поведінки на Євромайдані

*

 

В інтернеті з’явилися інструкції, які вчать учасників Евромайдана правильній поведінці на мітингах, дивитися фото.

Для активістів Евромайдана створили спеціальні пам’ятки, в яких розповідається, як відрізнити провокаторів і мітингувальників, і як вести себе з представниками правоохоронних органів.

Пам’ятки активно поширюють користувачі соцмережі. Зокрема, в одній з них йдеться про те, як розпізнати в натовпі провокатора. На думку авторів інструкції, провокатори найчастіше ходять в масках і не називають своїх імен. На відміну від мітингувальників які теплому зимовому одязі, вони вдягнені в легкі спортивні костюми.

Також людям радять не підходити близько до невідомих, які тримають в руках каміння чи балончики зі сльозогінним газом. Активісти збираються роздрукувати пам’ятки і роздавати людям на вулицях. В електронному вигляді скачати їх можна вже зараз.

Інструкція 1 .
file2076529_383899117

Автори іншої інструкції приділили увагу тому, що необхідно взяти з собою учасникам Евромайдна і як їм поводитися з представниками правоохоронних органів. Активісти радять брати з собою документи, що засвідчують особу, окуляри для плавання, які зможуть захистити очі від сльозогінного газу, і одягати теплий одяг, шарфи і шапки.

У представників правоохоронних органів радять вимагати посвідчення і не віддавати в руки міліціонерів свої документи. Також автори зазначають, що спочатку міліціонер повинен пред’явити громадянину усне попередження, а вже тільки потім в разі непокори може застосовувати заходи примусу.

Інструкіця 2 .

file2076531_383899116

 

Репортер