Український провайдер попросив користувачів відкрити Wi-Fi для протестуючих

*

 

Український інтернет-провайдер «Воля» закликав своїх користувачів зняти паролі з точок бездротового доступу до інтернету, щоб ним могли користуватися протестувальники. Про це компанія повідомила в пості, поширеному 1 грудня серед абонентів.

 

Заклик відкрити доступ до WiFi-точках представники «Волі» супроводили посиланням на інструкцію з безпечного скиду налаштувань роутера. Компанія також оголосила про тимчасове надання всім своїм користувачам максимальної швидкості доступу до Мережі.

 

«Ми стали свідками силових дій, які ставлять під загрозу життя і здоров’я людей. Для надання можливості здійснювати екстрені виклики та оперативно зв’язуватися з близькими онлайн під час мирної акції, ми відкриваємо на два дні (1-2 грудня) максимальну швидкість інтернету за вашою адресою», – йдеться у повідомлення, опублікованому «Волею».

 

Масові акції протесту в Києві почалися 21 листопада. Виступи були спровоковані відмовою уряду України підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом. У ніч на 30 листопада мітинг у центрі Києва був розігнаний, проте вже наступного дня прихильники опозиції знову вийшли на вулиці з вимогами відставки уряду і президента Віктора Януковича. У понеділок, 2 грудня, протести продовжилися. Групам активістів вдалося заблокувати входи в будівлі уряду і Національного банку. За кілька днів в результаті зіткнень мітингувальників із співробітниками міліції постраждали декілька сотень людей.

 

Lenta.ru