“Відомий і невідомий Шевченко”- проект від “Радіо Київ”

*

Чому Тарас не хотів згадувати про перше кохання? Які поезії Т. Шевченка і О. Пушкіна мають одну і ту ж назву? Якими мовами володів Шевченко?

 

На ці запитання є оригінальні відповіді на «Радіо Київ». В соцмережах, на сторіночках проекту «Відомий і «невідомий» Шевченко» в рубриці «Цей день в історії» щодня з’являється один цікавий факт із життя Тараса Шевченка, а новий тематичний тиждень відкриває таємниці його творчості.

 

Цього тижня, але багато років тому, а саме 22 листопада  1841 р. поет написав вступ до поеми «Мар’яна-черниця»- «На пам’ять того, що давно минуло»,  який присвятив своїй першій коханій дівчинці – Оксані Коваленко. «Радіо Київ» знаходить майже невідомі історії з життя та творчості Кобзаря, які розкриваються на сторіночках проекту.

 

Поетичні рядочки Шевченка про осінь, що лунають двічі на годину, прикрашають музичне оформлення «Радіо Київ». Також у нашому ефірі ви можете почути, як щиро звучать вустами киян та гостей столиці «200 віршів до 200-річчя Шевченка».

 

Цікаво, що до проекту вже долучилися люди не тільки з різних куточків України та ближнього зарубіжжя. Українські діаспори Нідерландів, Словенії, Андорри, Італії, Бразилії, Великобританії, США та Канади також підтримують ювілейний проект до дня народження Т. Шевченка.

 

Майдан