В Алушті пройде I Кримський книжковий форум

 

*

7-10 листопада в Алушті пройде I Кримський книжковий форум. У форумі візьмуть участь більше 20-ти видавництв України та РФ. Про це повідомили на засіданні оргкомітету з підготовки та проведення форуму, яке відбулось під керівництвом заступника Голови Ради міністрів Криму Георгія Псарьова.

 

Форум проводиться з метою реалізації Указу Президента України про державну підтримку діяльності книговидавця та популяризації читання в Україні.

 

“Цей форум проводиться вперше в автономії. Співорганізатором виступає Рада міністрів Криму. Захід спрямовано на розширення рамок курортного сезону, а також підвищення значення книги в житті кримського суспільства”, – відзначив віце-прем’єр.

 

Серед видавництв, які візьмуть участь у форумі, – “Фоліо”, “Ранок”, “Ексмо”. Крім того, очікується участь письменників Андрія Куркова (Україна) і Тетяни Полякової (РФ), виконавчого директора Асоціації книгорозповсюджувачів незалежних держав Анатолія Горбунова та інших.

 

У рамках заходу планується проведення “круглих столів”, конференцій, книжкових виставок-продажів, презентацій книг і літературних журналів. У тому числі, буде презентовано три випуски літературного журналу “Крим”.

 

ПРО