Показ фільму про Межигір’я у Трускавці зірвали “замінуванням”

*

 

У Трускавці за 5 хвилин до початку показу альманаху “Відкритий доступ” у приміщенні “Народного дому” зникло світло. Про це повідомила журналістка й активістка руху “Стоп цензурі” Наталя Соколенко. Демонстрацію фільму мали розпочати о 18:00.

 

За словами Соколенко, напередодні показу до місцевого відділення електромережі надійшов наказ про термінову заміну певних приладів, що спричинило перебої в електропостачанні. Після того, як організатори кіносеансу залучили зовнішні носії електроенергії та показали першу новелу про Межигір’я, до зали ввійшов начальник міської міліції підполковник Малиш. Він повідомив, що приміщення заміновано, і попросив присутніх залишити будівлю, розповіла Соколенко.

 

Нагадаємо, що 27 вересня перед початком показу альманаху “Відкритий доступ” у Києві до зали кінотеатру “Кінопанорама” організовано завели близько 30 осіб, зовні схожих на безпритульних. Вони були нетверезі, палили та кричали у приміщенні. Кожен із них мав на собі роздрукований на звичайному принтері бейдж із написом “Преса”. Коли прибули міліціонери, щоби вивести тих людей із зали, хтось кинув димові шашки.

 

На показі альманаху “Відкритий доступ” у Севастополі вимкнули світло. Під двері приміщення, в якому відбувався показ альманаху в Сімферополі, кинули димову шашку. Глядачів евакуювали. Показ альманаху 19 червня намагалися двічі зірвати в Миколаєві. Подібні ситуації з показом “Відкритого доступу” були в Одесі й у Донецьку. У Черкасах у будівлі, де показували альманах, шукали вибухівку.

 

“Відкритий доступ” складається з 5 новел: “Межигір’я”, “Афганець”, “Школа”, “Дім із химерами”, “У кутку”.

 

 ТВІ