Книги Забужко українською мовою в Києві продаються лише у “спеціалізованих магазинах”

 

*

Книги Оксани Забужко українською мовою в Києві продаються лише у “спеціалізованих магазинах”. Про це сама Забужко заявила на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на допис своєї читачки Орисі Іванческул.

 

За її словами, у одній з великих книгарень біля метро “Петрівка”, де розташований книжковий ринок, їй повідомили, що не мають книг Забужко українською мовою. У книгарні заявили, що книги авторки у них є лише російською мовою.

 

“А на украінском в Кієвє только в спєциалізірованих магазінах продают Забужко. Ідітє в книгарню “Є”,– заявили у книгарні, пише Іванческул.

 

“Нарешті читачам стає помітним те, що досі турбувало тільки фахівців: власники російських книжкових мереж (а таких по нашій новочасній соборній ого-го скільки!) перестали брати на реалізацію книжки українських видавництв (за винятком тих кількох, котрі мають бізнес також і в Росії)”, – зазначає Забужко.

 

Тобто вони їх і раніше брали вельми не радо, і наша понад десятилітня “війна за площі на полицях” ішла в режимі “перетоптування з ноги на ногу”, а після недавньої реструктуризації російського ринку перестали брати взагалі. Тож, коли почуєте “Забужко только на русском”, знайте: ви в російській книгарні”, – додає авторка.

 

Українська правда

 • Вася

  А это доказывает то, что украинский и нафиг никому не нужен!!!!!

 • invisible

  А ти, Вася, мовчав би)))

 • Оленка

  Маю чималеньку бiблiотеку, i вся украiнською, i вся з книгарнi “Е”, i завжди в нiй повно людей. А на висловлювання як то: “украинский и нафиг никому не нужен” — Вася, менi шкода що ти iдiот.

 • Тетяна Вікторівна

  Ще книги пані Оксани є в магазині “Читайка”, що теж на Петрівці. Магазин не спеціалізований, але книг українською мовою є чимало.