У грудні відбудеться IV Київська міжнародна Книжкова виставка

*

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе IV Київська міжнародна Книжкова виставка «Книжкові Контракти 2013», яка відбудеться 13-15 грудня у м. Києві, в Міжнародному виставковому конгрес-центрі «Український дім» за адресою: вул.Хрещатик, 2.

На виставці буде широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. Програма «Книжкових Контрактів 2013» передбачає також чисельні презентації нових видань, зустрічі з популярними письменниками, семінари, відкриті диспути та розважальну програму для дітей до дня Святого Миколая.

 

Під час проходження виставки відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Краща книга України”.  Оновлена інформація буде доступна на офіційному сайті виставки www.bookexpo.in.ua з 23.10.2013. Організатор виставки: Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

 

Друг Читача