ЗМІ упереджено ставляться до якості підручників

*

 

В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти прокоментували телевізійний сюжет журналістів 5 каналу, присвяченій якості шкільних підручників за якими навчаються українські діти.

 

На переконання чиновників журналісти несправедливо та упереджено ставляться до професіоналів, які були причетні до створення низки підручників.

 

“На жаль, принцип “Не помиляється той, хто нічого не робить” був проігнорований. Упереджене ставлення інтерв’юєри не намагалися навіть приховати. Вони з впевненою наполегливістю доводили, що професіонали, які стверджували свою компетентність упродовж усієї професійної діяльності, звинувачувались у тому, що освітній продукт, який у конкурентному змаганні став переможцем, виявився неякісним”, – наголошують у прес-службі ІІТЗО.

 
“Проте досить було первинного професійного аналізу того, стосовно чого звучали звинувачення, як усі “аргументи” не витримували ніякої критики, а чисельні «помилки» досить швидко спростовувалися. Проте у ЗМІ на першому місці було не питання “боротьби з недоліками” у процесі створення й видання підручників, а несправедливе, упереджене цькування осіб та організацій, які були причетні до створення низки підручників”, – стверджують в установі. Також в інституті наголошують, що не мають наміру робити ніяких висновків, а суддями в цій ситуації стануть сьогоднішні школярі.

 
“Співробітники ІІТЗО від імені авторів підручників, видавців, учителів, які вдячні авторам за ці підручники, не роблять ніяких висновків, щоб не бути звинуваченими у нав’язуванні власної думки. Нехай усі, кому не байдужі обговорювані питання, зроблять власні висновки. Головними суддями в цій ситуації є лише час і майбутні особисті й громадські досягнення наших сьогоднішніх школярів. Саме діти, на жаль, стали заручниками у “розборах” дорослих”, – йдеться у повідомлені Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

 

Освіта.ua