Українські козаки написали лист «кремлівському хану»

*

 

У Києві група людей, одягнених у козацьку форму, влаштувала перформанс – написання листа «кремлівському хану». Про це повідомляє «Новий регіон».

 

Акція відбулася в неділю на Софійській площі, біля пам’ятника Богдану Хмельницькому. За інформацією УНН, у ній взяли участь кілька десятків людей. Крім «козаків» (чи справді вони складалися в козачих організаціях, не уточнюється), серед присутніх, як наголошується, були чоловіки у шатах махновця, бійця Української повстанської армії і у формі українських офіцерів.

 

Послання, складене за аналогією з листом запорожців турецькому султанові, було написано на знак протесту проти спроб Росії залучити Україну до Митного союзу.

 

«Українські козаки Кремлевському Хану-хаму, пахану, шайтанові! Як наші прадіди до Султана, так і ми – козаки, і весь народ Руси-України, до тебе, за всі твої вимоги до нас, відписую: ти – шакал кремлівський, а твій “світ” сатанинський який ти старший брат? Не будемо ми в “каламутна ярмі”, твоїх погроз не боїмося! »- Йдеться, зокрема, в посланні (пунктуація та орфографія оригіналу збережені – прикл. Ленти.Ру).

 

Захід організували представники Конгресу українських націоналістів. Сьогодні, 14 жовтня, націоналісти планують передати листа російському посольству.

 

Україна раніше відкинула пропозиції Росії про повноцінне членство в Митному союзі, натомість українська влада планує укласти угоду з Євросоюзом про асоціацію та вільну торгівлю. Розбіжності навколо цієї теми призвели до загострення відносин між Москвою і Києвом.

 

Lenta.ru

  • Mavka

    ну-ну… тільки опозорились