Лідер гурту OT VINTA представляє виставку карикатур

*

 

“Друзі! Не ображайтесь! А ви гівнюки – ображайтесь!” – написав про свої карикатури на відомих політиків і зірок шоубізу лідер гурту “Ot Vinta!” Юрій Журавель.

 

“Каріка Дурка” – це перша виставка карикатур рокера. Але шанувальники вже бачили раніше його роботи на обкладинках журналів і теренах Facebook’а – сексапільну Юлію Тимошенко у образі супергероїні з пилосмоком, Віктора Янковича у шахтарській касці, Рината Ахметова за партою і футбольним м’ячем за спиною. “Нарешті я зберу всіх їх докупи” – каже музикант. Почуття гумору, якого так бракує в українських інтелектуальних колах, тут – які у піснях Журавля – аж за край.

 

Окрім карикатур Юрій Журавель ілюстрував “Мальовану історію Незалежності України” від Братів Капранових – портрети ключових історичних постатей, які “приклалися” до українського державотворення. Та книжка закінчується 1991-роком. Але “Тягни-толкай” з головами очільників Києва, Володимир Путін з іграшковим Кремликом від Журавля цілком могли би стати ілюстраціями до новітньої історію України. Це допоможе читати її без брому.

 

Виставка карикатур Юрія Журавля “Каріка Дурка”

16 жовтня,  Київ галерея “МІНУС 4″, вул. Артема 37/41
Джерело: <a href=”http://gazeta.ua/affiche/show/394?fb_action_ids=627829007269062&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582”>Gazeta.ua</a>

 

Gazeta.ua