Пшонку просять розібратися зі скандальними підручниками

*

Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії “За Україну!” Іван Стойко вимагає від Генерального прокурора України Віктора Пшонки притягнути до відповідальності міністра освіти і науки за недолугі підручники, які були схвалені Міністерством освіти і науки України.

 

“Педагоги міста Тернополя знайшли 153 помилки та неточності на 149 сторінках підручника з математики для 1-го класу. Не кращою якістю відрізняються підручники з математики для другокласників. У підручниках допущені грубі русизми, пропущені коми і тире, сам математичний матеріал також залишає бажати кращого. Елементарні мовні помилки у підручниках помітили й видавці, про що було повідомлено Міністерство освіти. Крім того, зауваження вчителів викликали і інші підручники для першокласників”, – повідомив Стойко.

 

“Видавці та освітяни не розуміють, як ці недолугі підручники могли бути схвалені Міністерством освіти України. Держава не повинна дозволяти публічного приниження, зневажання або навмисного спотворення української мови. Мільйони державних коштів пішли на нікому не потрібну макулатуру”, – вважає депутат.

 

У зв’язку з цим Іван Стойко звернувся до Генерального прокурора з вимогою притягнути до відповідальності Міністра освіти і науки України Табачника за недолугі підручники, які були схваленні Міністерством освіти і науки України.

Як відомо, у МОН відкидають критику стосовно якості підручників. Чиновники вважають, що виявлені помилки жодної загрози учням не несуть.

 

Освіта.ua