Музей Павла Тичини збирає книжки для сільських бібліотек

*

22 жовтня – міжнародний день шкільних бібліотек. У цей день ми повинні зробити те, що зазвичай виконував Павло Тичина – передати книги до однієї зі шкільних бібліотек.

 

Павло Григорович Тичина завжди допомагав наповнити шкільні бібліотеки книгами. Він постійно за власні кошти купував різні книги – довідники, енциклопедії, художню літературу, періодичні видання – та передавав до сільських шкіл не пачками, а вантажними машинами.

 

Сьогодні нам нелегко зібрати таку кількість книг, але продовжувати настанови Павла Тичини ми зобов”язані й можемо у меншому обсязі, але у його форматі – ці книги повинні бути передані до шкіл інкогніто. Поетові не важливо було чути офіційні слова, для нього головним було усвідомлення, що книги підуть “по руках” і будуть зачитуватися як тоді говорили “до дірок”.

 

Продовжуючи настанови Павла Тичини минулого року Музей-квартира Павла Тичини започаткував акцію “Виховуймо розумну націю разом”. За цією акцією вже передано до шкільних бібліотк Бобровицького району Чернігівської області понад 2 000 книг.

 

Цього року, 22 жовтня, наші посланці відвезуть зібрані нами книги до однієї з шкільних бібліотек у сільській місцевості та залишать їх в учительській чи у чергового, щоб для учнів школи залишилося таємницею – звідки ж прийшло поповнення до їх шкільної бібліотеки.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до нас – приносьте книги до Музею-квартири Павла Тичини, що у Києві, до 21 жовтня.

 

Українська літературна газета

 • Mihail Shvarts

  Пусть укажут адрес и оплатят получение!Их завалят книгами!К сожалению книг очень много и они не представляют ту ценность для обывателя,как раньше!От наших родителей и старшего поколения остались сотни и сотни книг,которые хранятся по квартирам,гаражам,дачам.Начиная от классики и заканчивая детективами,которыми завалили в 90-х годах полки магазинов и киосков!Короче-кому и куда?!

  • бібліоман

   оплатят получение – що мається на увазі?
   стосовно адреси згоден.