У житомирському виші заявляють, що не перешкоджали зустрічі студентів із Лук’яненком

*У Житомирському державному університеті імені Івана Франка спростовують інформацію про те, нібито адміністрація вишу перешкодила зустрічі зі студентами дисидента, героя України Левка Лук’яненка, повідомляє “Радіо Свобода”.

 

Як наголосив проректор з навчально-методичної та виховної роботи Дмитро Вискушенко, попередньої домовленості про зустріч із Лук’яненком не було. Окрім того, за словами Вискушенка, домовлятися з ректором представник Лук’яненка не могла, оскільки той наразі у відпустці.

 

“Всі рішення щодо університету ухвалюються першою особою, тобто ректором. Як це буде, коли це буде – це все одно буде вирішувати наш ректор. Зараз він у відпустці”, – наголосив проректор.

 

“Я взагалі не розумію, чому з технічного питання роблять політику”, – додав Дмитро Вискушенко, коментуючи заяву Левка Лук’яненка про те, що зустрічі завадили з політичних причин.

 

Напередодні народний депутат Олесь Доній заявив, що адміністрація ніжинського і житомирського вишів перешкодила зустрічі Лук’яненка зі студентами. На думку Лук’яненка, це сталося через його критичні заяви на адресу міністра освіти Дмитра Табачника.

 

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя слова Лукʼяненка поки не коментував.

Newsru.ua