Премії Шевченка підуть на комуналку Януковичу

*

Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав рішення про перекриття надлишкових витрат президента Віктора Януковича за рахунок премій Шевченка і стипендій аспірантів. Про це повідомляє мережа “ОПОРА”.

 

Журналістів довго не хотіли пускати на засідання. Але їхня присутність не завадила членам комітету проголосувати “за”. Тож, додаткові кошти – 747 000 гривень мають піти на комунальні видатки і платежі за електроенергію резиденції Януковича у Синьогорах і на оплату кошторису перебування президента в Криму. Під час останнього візиту Янукович “не вписався” і додатково витратив 78,7 тисяч гривень.

 

“Винаходимо кошти знімаючи 520 тисяч по премії Шевченка, у зв’язку з тим, що нами передбачено 5  премій, фактично було 3 премії, тому ми зекономили 520 тисяч”, – цитує “ОПОРА” начальника фінансового управління Державного управління справами Василя Дмитрука – “Ще 227 тисяч на стипендіях аспірантам інституту стратегічних досліджень у зв’язку з тим, що середньорічний розмір стипендії зменшився і кількість аспірантів зменшилась”.